خانه هوشمند مبناMABNA SMART HOME

خانه هوشمند مفهومی است که با توسعه تکنولوژی‌های روز در حوزه ارتباطات، شکل جدی به خود گرفته است. منظور از خانه هوشمند افزودن ویژگی‌هایی برای بهبود عملکردهای مختلف آن است. یک خانه هوشمند مجموعه‌ای از اتصالات است که ارتباطات وسایل الکترونیکی شما را با یکدیگر برقرار کرده؛ و از طریق یک سیستم کنترل مرکزی ممکن می‌کند. این سیستم کنترل‌گر امکانات زیادی از جمله کنترل دمای محیط، میزان نور، قفل‌های درب و پنجره‌ها، تنظیمات انواع وسائل الکترونیکی، نظارت از طریق دوربین‌ها و سنسورهای مختلف برای امنیت بیشتر و... را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر شما در حال حاضر صاحب یک خانه هوشمند هستید یا قصد هوشمند سازی ساختمان خود را دارید، ما با بهترین محصولات بازار به شما کمک خواهیم کرد تا آرامش را به خانه شما آوریم.

امکانات خانه هوشمند

کنترل روشنایی

کنترل دما

کنترل پرده ها

کنترل تردد

سنسور درب و پنجره

دوربین ها

 

خانه هوشمند Z-WAVE

Z-Wave هوشمندانه‌ترین و بهترین گزینه برای هوشمند سازی ساختمان شما می‌باشد. این بدان معناست که شما می‌توانید با کمک شرکت مبنا از بین طیف وسیع محصولات Z-Wave که دارای تنوع در رنگ، سبک و ... برای انتخاب هستند، خانه خود را هوشمند کرده و با اتصال آسان و گزینه‌های پیشرفته به آنچه می‌خواهید دست یابید. خانه هوشمند Z-Wave براساس تکنولوژی بیسیم طراحی شده و تمامی تجهیزات در یک شبکه مش سیگنال یکدیگر را تقویت میکنند و این مسئله باعث افزایش برد سیستم میشود. بی نیازی این سیستم به تغییر در سیم كشی باعث میشود بتوان ازآن در تمامی ساختمانها و درهرمرحله ای از ساخت استفاده کرد. حتی درخانه های ساخته شده ای كه هیچ گونه بستر و زیرساختی برای هوشمند سازی و یا اتوماسیون در آنها پیش بینی نشده است می توان به راحتی تجهیزات را نصب کرده و ازكلیه امكانات رفاهی، ایمنی و امنیتی برخوردار شد.آشنایی با اپلیکیشن خانه امن مبنا

خانه هوشمند مبنا ارائه کننده سیستم های خانه هوشمند و دزدگیر اینترنتی هوشمند بیسیم Z-wave) با استفاده از App ، سیستم امنیتی حفاظتی و خانه هوشمند خود را فعال , غیر فعال و برنامه ریزی کنید. در هنگام خطر آژیر را از طریق موبایل دریافت کنید. تصاویر و گزارش عملکرد سیستم را در اینترنت ذخیره و بازیابی کنید.


مشخصات و مزایا سیستم خانه امن مبنا

  • با استفاده از APP، سیستم امنیتی - حفاظتی خانه هوشمند خود را فعال، غیر فعال و یا برنامه ریزی نمایید.
  • در هنگام خطر آژیر را از طریق موبایل دریافت کنید
  • تصاویر و گزارش عملکرد سیستم را در اینترنت مشاهده، ذخیره و بازیابی کنید
  • امکان افزودن سنسورهای اعلام حریق , نشتی آب و گاز به سیستم آلارم و خانه هوشمند
  • امکان کنترل سیستم سرمایش و گرمایش (کولر ,اسپیلت , داکت اسپیلت, فن کویل و پکیچ )

پکیج های خانه هوشمند

اخبار و مقالات

مشتریان مبنا چه می گویند؟

  • چندین سال هست که ما از سیستم‌های خانه هوشمند مبنا استفاده می‌کنیم. سیستم‌های روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، قفل درها و از همه مهم‌تر سیستم‌های امنیتی هستش که از هرجا می‌توانیم خانه خود را کنترل کنیم. این سیستم‌ها فوق‌العاده مفید و پربازده هست و زندگی را برایمان راحت‌تر کرده است.

    سارا صادقی